O blogu | Współpraca

1. O blogu DlaMezczyzny.pl

Serwis powstał w 2009 roku. Z założenia serwis jest poświęcony tematyce męskiej jednak odbiorcami są zarówno kobiety jak i mężczyźni, w wieku od 18 do 100 lat ;-), szukający w Internecie odpowiedzi na ich codzienne pytania związane z modą, motoryzacją, zdrowiem, technologią, sportem, karierą itp rzeczami.

2. Cel i zakres oferty reklamowej

Nasza oferta została przygotowana w związku z licznymi zapytaniami firm, chcących dotrzeć ze swoją ofertą handlową do jak największej liczby potencjalnych klientów.

Z założenia jest to portal poświęcony głównie tematyce męskiej, dlatego firmy zainteresowane wypromowaniem swoich marek bądź konkretnych produktów w naszym serwisie, docierają bezpośrednio do grupy docelowej, w odróżnieniu od portali ogólnoinformacyjnych.

Portal DlaMezczyzny.pl oferuje możliwość zamieszczenia reklamy zarówno w obrębie całego serwisu, jak też w jego wybranych działach.

Staramy się skupiać na współpracy, która angażuje nas lub naszych czytelników w  promocję  danych produktów. Uważamy, że w tym kierunku rozwinie się komercjalizacja,  przez co nasi  reklamodawcy dostrzegą  siłę  blogerów/czytelników  w  wyrażaniu opinii na temat danego produktu lub usługi.

3. Wybrani nasi Klienci. Dołącz do nas!

4. Standardowe formy reklam

 1. WIZYTÓWKA – to prezentacja zawierająca dane dotyczące działalności firmy, najlepsze produkty/usługi, filmy, artykuły prezentowane na stronie głównej serwisu,dane teleadresowe, logo firmy oraz link do własnych stron internetowych.
 2. FULL BANNER – graficzny prostokąt reklamowy o rozmiarach 728 x 90 pikseli, usytuowany centralnie na górze strony głównej oraz na wszystkich stronach kategorii głównych . Banner może być animowany lub statyczny – zawierający tekst reklamowy, grafikę lub animację flash o pojemności do 220kB.
 3. RIGHT BANNER – graficzny prostokąt reklamowy o rozmiarach 300 x 250 pikseli, usytuowany po prawej stronie, pod menu. Banner animowany lub statyczny – zawierający tekst reklamowy, grafikę lub animację flash o pojemności do 50kB.
 4. TEXT BANNER – graficzny prostokąt reklamowy o rozmiarach 312 x 88 pikseli o pojemności do 60kB. Usytuowany w kolumnie z tekstem tylko na stronie głównej. Banner animowany lub statyczny – zawierający tekst reklamowy, grafikę lub animację flash.
 5. Box I, Box II – to forma reklamy graficznej umieszczona w dolnej części witryny na stronie głównej jak i na każdej podstronie artykułu [ 300 x 250 px ]
 6. Artykuł sponsorowany – tekst reklamowy dostarczony przez klienta i może znajdować się do 5 zdjęć o szerokości do 590 px. Artykuł może zawierać 3 linki wychodzące do strony klienta. Artykuł jest publikowany na stronie głównej jak również na wybranej tematycznie kategorii oraz na Facebooku.
 7. Testuj z DlaMezczyzny.pl – Sampling –klient dostarcza produkt. My go testujemy i opisujemy. Oferta prezentowana jest na pierwszej stronie portalu i omówiona szerzej na specjalnej stronie. Nie gwarantujemy pozytywnej recenzji, każdorazowo jednak przesyłam artykuł przed publikacją i klient decyduje czy artykuł ostatecznie zostanie opublikowany. Artykuł jest publikowany na stronie głównej, w wybranej kategorii tematycznej jak również na Facebooku. W ramach tego programu sponsor udostępnia nam bezpłatnie dany produkt lub usługę, a my w zamian  testujemy i piszemy recenzję z wyników testów lub pobieramy wynagrodzenie za recenzję.
 8. Konkursy –oprócz tradycyjnej formy reklamy graficznej, proponujemy Państwu również możliwość przeprowadzenia w naszym portalu konkursów reklamowych. W ramach konkursu oferujemy specjalnie przygotowaną stronę konkursową, na której uczestnicy będą mogli zapoznać się z opisem Państwa firmy, warunkami konkursu oraz dowiedzieć się jakie nagrody zostały ufundowane przez sponsora. O treści i zasadach konkursu decyduje sponsor nagród.
  Czas trwania konkursu będzie oscylował w granicach 2-4 tygodni, natomiast artykuły związane z konkursem będą dostępne przez okres1 roku.
 9. Pakiet reklamowy na zamówienie – w celu uzyskania maksymalnej skuteczności działań promocyjnych a często także utrzymania spójności działań reklamowych sponsora nagród, dopuszczamy także możliwość modyfikacji powyższych pakietów lub tworzenia całych kampanii w portalu DlaMezczyzny.pl
 10. Dodatkowe usługi promocyjne – artykuły reklamowe, patronaty medialne, porady konsultanta, partner serwisu – objęcie patronatu nad wybraną kategorią tematyczną
 11. Niestandardowe rozwiązania – do uzgodnienia.

Wszystkich zainteresowanych reklamą na łamach DlaMezczyzny.pl zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i pomogę wybrać odpowiednią formę prezentacji w naszym serwisie. Cennik usług reklamowych wysyłam na życzenie drogą mailową.

Ilona Pawlaczek[email protected]

banner 750×100 px

logo

Please wait...

© 2009-2023 DlaMezczyzny.pl / Wszelkie prawa zastrzeżone.